Kuličkové dráhy

Závity v hlavě vašeho malého hračičky pojedou na plné obrátky. Dřevěná hračka, která nejen, že podpoří zdravý vývoj dětí, ale bude zábavou, legrací a tréninkem motorických i logických schopností. To je kuličková dráha, kterou si vaše ratolest sama postaví.

Kuličkové dráhy nejsou pro kočku

Je váš malý nezbeda zvídavý a hravý jako kocour? Překvapte ho kuličkovkou. Stavebnice kuličkové dráhy od Varisu uspokojí jeho stavitelské choutky a hotová stavba přinese další porci zábavy. Při budování kuličkové dráhy dítě porozumí základům fyziky a přirozenou formou hry zjistí, že kulička se do kopce kutálet nebude.

Image Image
Kuličková dráha Varis, základní set

Nechte na dítěti, ať si samo postaví dráhu pro kuličku. 33 dílků stavebnice na sebe vzájemně navazuje a lze je kombinovat různými způsoby. Kuličky se mohou kutálet jak po povrchu, tak i tunýlky uvnitř kostek. Aby kulička zdolala celou dráhu, nutí dítě přemýšlet a formou pokus – omyl, testovat průchodnost dráhy. Až kulička sama zvládne cestu od startu k cíli, radost bude převeliká. Strhne i vás a nad kuličkovou dráhou stráví rodina příjemné chvilky plné smíchu a nadšení.

Image Image
Kuličková dráha Varis, XL set

Vytahuje se vaše dítě, že už není žádné mrně a dětské hry ho nebaví? Přesvědčte ho, že z her pro děti ještě nevyrostlo a pořiďte mu kuličkovou dráhu XL set. 68 dřevěných stavebních dílků prověří jeho zručnost a fantazii. Žlábky, průchody a přepady musí spojit tak, aby kulička bez problémů zdolala cestu dráhy až do konce. Variabilnost stavebnice umožňuje postavit nespočet různých typů drah. A to je dobrodružství, které zláká i toho největšího odpůrce her pro mrňata.

Stavebnice Varis lze vzájemně kombinovat. Chcete-li mít doma kuličkovou dráhu s nekonečnými možnostmi, není nic jednoduššího než zakoupit všechny dostupné sety a užívat si dny s klasickou hrou, která nikdy neomrzí.

Image Image
Kuličková dráha Varis, extra set - 5 variant

Pět možností Extra setu ke kuličkovým drahám Varis obsahující 10, 8, 11, 9 nebo 7 dílků, které rozšíří základní dráhu o nové cesty. Delší dráha znamená větší porci fantazie při stavení stavebnice a novou porci zábavy během hry.