Kostkové stavebnice

Škála výrobků dřevěných stavebnic Varis je opravdu široká. Nejen srubové stavebnice, kuličkové dráhy a truhly lze postavit svépomocí. Prohlédněte si nabídku kostkových stavebnic. Úplní začátečníci se budou radovat z hračky s menším počtem stavebních dílků, kdežto prověření šikulové zajásají nad pořádnou stavitelskou sadou.

Stavebnice Architekt a Budování města

Dětská hračka pro ambiciózní stavitele. Postavit jeden domeček je nuda? Má vaše dítě představu městečka ve svém vlastním pokojíčku? Pak kolekce Architekt a Budování města plně uspokojí jeho touhu po kreativním tvoření.

Varis Budování města Varis Budování města 2
Varis Budování města

Vesnička? Ne, tu zvládne i mimino. Váš malý architekt má velkolepější plány. Postavit město, to je výzva pro pořádné kabrňáky. Podpořte dítě v jeho ambicích a pořiďte mu dřevěnou stavebnici Varis Budování města obsahující 107 dílků. Věžáky, paneláky a komplexy budov porostou v dětském pokoji jak houby po dešti.

Varis Architekt 63 Varis Architekt 63 - kostel
Varis Architekt 63

Co si počne dítě s tři a šedesáti precizně zpracovanými kostkami? Překvapte jej a uvidíte, jaké se začnou dít věci. Přírodní kostky od Varisu jsou vynikající příležitostí pro rozvoj dětské fantazie, kreativity a základů fyzikálních zákonů.

 

Varis Architekt budovy Varis Architekt 25
Varis Architekt 25

S 25 dílky dřevěné stavebnice Architekt se vaši malí kutilové příjemným způsobem seznámí se základy stavařiny a návrhu zajímavých budov. Každý den jiná stavba. To je zábava a legrace. Jen do toho a půl práce je hotovo.

Varis Architekt 87 Varis Architekt 87 balení
Varis Architekt 87

Slušná řádka budov a stavení čeká na nejmenší uvnitř balení stavebnice Architekt s 87 dílky. Mladý architekt vás jednou překvapí zámkem, vedle kterého i Karlštejn zbledne závistí, a podruhé vám ukáže katedrálu hodnou světaznalého architekta. S takovou dřevěnou hračkou získá jeho fantazie nový rozměr. A to je pro jeho zdravý vývoj, jedině dobře.