Srubové stavebnice

Dřevěná stavebnice, která děti baví. Jak nejlépe rozvíjet dětskou fantazii, motoriku a prostorové myšlení? Stavební hrou. S hračkou ve formě srubové stavebnice stráví vaše dítě nekonečné hodiny zábavy. Nenásilnou formou si procvičí prostorové vnímání a vlastnoručně si postaví domeček, pevnost, farmu nebo celou vesničku, kterou snadno zapojí do dalších herních dobrodružství.

Kvalitní dřevěná hračka pro nejmenší

Dřevěné hračky od Varisu, vyrobené z přírodního dřeva, jsou k dostání v různých velikostech a s různými typy staveb. Záleží pouze na vašem výběru, kterou stavebnicí začnete. Jedno víme jistě. Kdo jednou zkusí, stavět pořád musí.

Výhodou těchto dřevěných stavebnic je precizní zámkový systém, který umožňuje kombinovat všechny stavebnice mezi sebou. Tvoření tak nemá hranice. Pojďme se nyní podívat na typy jednotlivých dřevěných stavebnic nebo-li srubovek..

Malý srub Varis​ Velký srub Varis
Malý a velký srub Varis

Zámkový systém na jednotlivých dílcích zajišťuje dokonalý výsledek. Části stavby do sebe perfektně zapadají a srub tak skvěle drží pohromadě. Žádné nehody po sestavení domečku nehrozí. Vyberte si ze dvou velikostí srubové stavebnice. Malá s 31 dílky nebo velká obsahující 35 dílků je ideální pro začínající stavitele.

Konstrukční sada s 222 díly  Konstrukční sada s 333 díly
Konstrukční set Varis 111, 222 a 333

Máte vyzkoušené, že vaše dítě je do stavebnicových hraček přímo zamilované. Baví jej tvořit, stavět a samo vymýšlet různé kombinace a varianty domečků? Pak pro vašeho malého stavitele máme stavebnici, která mu obrazně řečeno vyrazí dech. Konstrukční set upoutá jeho pozornost na dlouhé hodiny.

Sady se 111, 222 nebo dokonce 333 stavebnicových dílků, v sobě skýtají tolik možností. A všechny je potřeba vyzkoušet. Hračka, která nenásilnou formou podpoří zdravý vývoj vašeho dítě, to jsou konstrukční sety od Varisu. Nejspíš budete sami překvapeni, co vše vaše dítko vytvoří.

Pevnost stavebnice zepředu Pevnost stavebnice zezadu
Pevnost Varis

Stavebnice hodná krále stavitelů. Z 80 dřevěných dílků, lze postavit pevnost, kterou žádné nepřátelské vojsko nepokoří. Ke správné pevnosti patří hradby a padací most. A co třeba auto, které  odveze  pana  vašnostu  na  obhlídku  vesničky?   No  jistě,
i takový konstrukční oříšek v sobě tato jedinečná sestava ukrývá. 

Domeček Varis zepředu Domeček Varis zezadu
Domeček Varis

Stavebnice domeček je nejklasičtější budovatelskou stavebnicí. Přece byste o zážitek ze stavby vlastního domu, svého malého kutila nepřipravili. 55ti dílná hračka kromě kulatiny, střešních a podlahových trámků, skrývá i malá okna a dveře. Domeček dokonale kopíruje realitu. A to je výzva, která nenechá žádné dítě v klidu.

Konstrukční sada v truhleKonstrukční sada s 177 díly
Speciální konstrukční set Varis 177 v truhle

Chcete konstrukční set věnovat jako originální dárek? V naší nabídce naleznete 177 dílnou sadu v jedinečné dřevěné truhle. Truhla je snadno přenosná a všestranně využitelná.

Farma Varis se zvířátky​ Farma Varis - zadní pohled
Farma Varis

Přírodní dřevěná hračka ve stylu stavebnice domeček, si přímo říká o prototyp farmy. V sadě kromě 77 stavebních dílků naleznete i ovečku, kravičku a prasátko. Stačí jen vybudovat hospodářství, ohrádky a může se začít hospodařit.  

Okna a dveře ke stavebnicím Okna a dveře 5 dílů
Okna a dveře Varis

Zdá se vašemu malému architektovi, že v domečcích mají jejich obyvatelé málo světla? Že do srubu otevřeným vchodem táhne chlad? Pak je nejvyšší čas dokoupit přídavná okna a dveře. V naší nabídce naleznete 3, 5 nebo 8 kusů stavebnicových doplňků, které pasují ke všem typům stavebnic Varis.